İade ve İptal Koşulları

Değerli Müşterilerimiz

     Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içinde onlinecikmayedekparca.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

İadelerinizle Alakalı Her Türlü Sorularınızda www.onlinecikmayedekparca.com Adresinin Size Atamış Olduğu Sipariş Numarasını Örneğin: (Ödeme Bilgileri Bölümündeki Sipariş NO:111 Belirtmeniz Gerekmektedir…

Onlinecikmayedekparca.com tüketici lehine hareket etmeyi, her türlü sorunu yasaca belirlenmiş süreden daha erken ve kalite politikasına uygun olarak çözmeyi temel ilke edinmiştir.

Onlinecikmayedekparca.com ‘dan satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren (3) gün içerisinde değişim yapabilmektedir.

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren üç (3) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Onlinecikmayedekparca.com satılan tüm ürünler . Orijinal çıkma, sıfır orjinal ve sıfır ithal olup Onlinecikmayedekparca.com garantisi altındadır.

Onlinecikmayedekparca.com satılan tüm ürünler . Orijinal çıkma, sıfır orjinal ve sıfır ithal olup  hiç bir şekilde elektirik ve elektronik ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır

Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır..

İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte veya yazar kasa fişi ile birlikte iade edilmesi gerekmektedir.

İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının veya yazar kasa fişinin temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı  gidiş – geliş müşteri tarafından ödenecektir.

İade edilen ürünler teslimatta kullanılan firma ile geri gönderilmelidir. 

Siparişin yanlış gönderilmesinden kaynaklanan değişimlerde kargo ücreti geliş ve gidiş olarak www.onlinecikmayedekparca.com`a aittir.

Siparişin yanlış oluşturulmasından kaynaklanan değişimlerde hata müşteriye ait olduğu için kargo ücreti geliş ve gidiş olmak üzere müşteriye aittir.

Geri gönderilerinizi sadece anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile yapabilirsiniz.

İadeler için kargo gönderi kodu : 1508341931507 (ARAS) SABAH ŞUBE

İade Adresimiz:

Online Yedek Parça

İkitelli OSB Mahallesi Atatürk Oto Sanayi Sitesi Sokak No: 688 Başakşehir / İstanbul

Opel, Chevrolet, Mokka, insignia, corsa, astra, astra j, astra g, astra h, astra k, astra f, corsa b, corsa c, corsa d, corsa e, combo c, vectra a, vectra b, vectra c, meriva a, zafira, ave, captiva,cruze, lacetti, onlinecikmayedekparca, opel çıkma, opel çıkma yedek parça, chevrolet çıkma yedek parça, chevrolet çıkmacı, opel çıkmacı, ikitelli opel çıkmacı, opel ikitelli çıkmacı

Hızlı Gönderim - OnlineCikmaYedekParca.Com
Kargo Bedava - OnlineCikmaYedekParca.Com
Güvenli Alışveriş - OnlineCikmaYedekParca.Com

0(530) 485 37 97

WHATSAPP NUMARAMIZ

Banka Logoları - OnlineCikmaYedekParca.Com