Biz Kimiz

1986 Yılından Beri Otomotiv Sektöründe Hizmet Vermekteyiz. Yeni Sistem ve Geleceğin Pazar Alanı Olan İnternet Ortamında Şatış (E-Ticaret) Sektörüne  Yöneldik.

Bilgi ve Tecrübemizden Yola Çıkarak Siz Değerli Müşterilerimize En İyi Hizmet ve Hızlı Teslimat Yapmak İçin ve Bu Sektörde Yer Alabilmek İçin Elimizden Gelenin En İyisini Yapmaya Çalışacağız 

Facebook

Bizi Facebook'ta takip edin.

İnstagram

Bizi İnstagram'da takip edin.

YouTube

Bizi Youtube'ta takip edin.

Doğukan Opel

1986 yılından itibaren çeşitli firmalarda hizmet verdikten sonra ,1997 yılında Doğukan opel firmamızı açma kararını aldık. Hizmetlerimize, Doğukanopel adı altında ikitelli organize sanayi bölgesi atatürk oto sanayi sitesinde başladık. 

Doğukanopel olarak amacımız müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktır.

Doğukanopel, OPEL marka otomobil modellerinin çıkma yedek parçaları ile Türkiye’nin en geniş parça çeşitliliğine sahip kuruluşlarından biridir. OPEL marka ve modellerine ait mekanik parça, kaporta aksamı, iç ve dış aksesuar, elektronik parçaları bulabilirsiniz. 

Ayrıca, onlarca çeşit bakımı yapılmış kullanıma hazır 1. sınıf motorlar, şanzımanlar, diferansiyeller, elektronik aksam, kaporta, ve çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır. 

Müessesemizde satılan çıkma parçalar, arızalı ya da bozuk olmayıp, hasarlı araçların sağlam kısımlarından çıkarılan parçalardır. Ayrıca, satışa sunduğumuz çıkma parçalar uzman servis personelimiz tarafından özen ve titizlikle kontrol edilir. Çıkma Parçaları temin ettiğimiz “hurda belgeli” araçlarımızdan bazılarını ürünlerimiz bölümünde görebilirsiniz. 

Çıkma parça kullanmanın yararları aşağıda belirtilmiştir.
Oto çıkma parçaları diğer sıfır (orjinal) araba parçalarına oranla çok daha ucuzdur.
Parçaların yeniden kullanılması ile ekonomiye büyük katkı sağlar.
Geri dönüşüm yapıldığı için doğaya zarar vermez ve çevreyi kirletmez.
Aranılan parçalar çok daha çabuk temin edilebilir.

-DOĞUKAN OPEL

Opel çıkma parça, opel çıkma yedek parça, opel çıkmacı, ikitelli opel çıkmacı, opel ikitelli çıkmacı, online çıkma yedek parça, Opel çıkma yedek parça, onlinecikmayedekparca.com

Hızlı Gönderim - OnlineCikmaYedekParca.Com
Kargo Bedava - OnlineCikmaYedekParca.Com
Güvenli Alışveriş - OnlineCikmaYedekParca.Com

0(530) 485 37 97

WHATSAPP NUMARAMIZ

Banka Logoları - OnlineCikmaYedekParca.Com